Společnost AYRIA Corporation, s. r. o., je oficiálním dovozcem a distributorem kubánských výrobků v ČR, mezi něž patří káva CUBITA a rum CANEY.

Shodou okolností, jeden z nejlepších druhů kávy, vysokohorská Arabika, dlouhá léta nebyla dostupná milovníkům kávy na celém světě. Až teprve před nedávnem se tento druh objevil v Evropě (Španělsko, Švédsko). A nyní si jej můžete dopřát i u nás v České republice!

Kuba - to není jen název země, to je značka! A díky svým skvělým klimatickým podmínkám se produkují NEJLEPŠÍ DOUTNÍKY, NEJLEPŠÍ RUM A NEJLEPŠÍ AROMATICKÁ KÁVA NA SVĚTĚ.

Cubita – to je elitní káva pro všechny. Kávu takové kvality na českém trhu nenajdete. Naše společnost už dlouhá léta obchoduje s kubánským zbožím. Věnujte prosím pozornost naší nabídce. Kubánské značky, jakými jsou Cubita a rum Caney, velice obohatí váš sortiment a několikrát zvětší váš prodej.

Doufáme, že na stránkách našeho serveru najdete všechny potřebné informace o kávě, jako např. její původ, historie vzniku na Kubě, výroba, kvalita a různé postupy přípravy.

Informace, které získáte na našem serveru, musí zaujmout všechny, kteří jsou spojeni s kávovým obchodem a kdo se zajímají o vysoce kvalitní výrobky. To vám pomůže orientovat se uprostřed množství značek kávy poskytovaných na českém trhu.

Z hlediska ekonomické důležitosti tohoto zboží věříme, že učiníte správný výběr.

Kuba je výrobcem a vývozcem vysoce kvalitní kávy. Naše společnost je výhradním dovozcem značky CUBITA v ČR.

Máme zájem o každého klienta a usilujeme udělat vše pro zlepšení úrovně poskytovaných služeb.